ZOBRAZIT FOTOGRAFII

Lyžujte s rodinou v Aši celý víkend zdarma

Konání akce: od 08.02. 2019

Společnost Ašské lesy, s.r.o. vyhlašuje soutěž o vstup zdarma pro rodinu s dětmi na celý víkend do ašského lyžařského areálu. Stačí poslouchat Český rozhlas Karlovy Vary, zúčastnit se rozhlasové soutěže, která proběhne v pondělí 18. února 2019 a správně odpovědět na položenou otázku.Výherce získá volné vstupné na vybranou sobotu a neděli, dle provozní doby areálu pro dva dospělé a dvě děti do 18 let. Vstupné není možné rozdělit a poukaz je nutné vyčerpat jednorázově a společně. Další pravidla soutěže:

1) Vyhlašovatelem soutěže je společnost Ašské lesy, s.r.o.

2) Organizátorem soutěže je Český rozhlas Karlovy Vary.

3) Soutěž probíhá ode dne 18. února 2019 a končí dnem, kdy je znám výherce soutěže.  

4) Předmětem výhry je vstupné zdarma do Lyžařského střediska Aš na jeden víkend pro rodinu s dětmi, čímž se rozumí dva dospělí a nejvíce dvě děti do 18 let. 

5) Účastníkem soutěže může být pouze fyzická osoba, která se zúčastní soutěže dle pravidel vysílání Českého rozhlasu Karlovy Vary.

6) Výherce sdělí organizátorovi své jméno a adresu, na kterou mu bude výhra doručena a termín, kdy bude výhru čerpat, a to nejdéle do 10 dnů od ukončení soutěže. 

7) Svou účastí v soutěži soutěžící uděluje vyhlašovateli a organizátorovi souhlas s užitím osobních údajů, výhradně pro potřeby soutěže, tedy vyhodnocení, doručení výhry a následně, aby vyhlašovatel a organizátor mohli pořídit a užít audio, video a foto záznamy, a to pro propagační, nikoli pro komerční účely.  

8) Vyhlašovatel si vyhrazuje právo na změnu pravidel. 

9) Výhra není právně vymahatelná. 

Pavla Sofilkaničová

Akce je zařazená v kategoriích: