ZOBRAZIT FOTOGRAFII

Svatba, nebo školanda. V Doubravě můžete zažít všechno, ale hlavně v přírodě

Konání akce: od 09.05. 2019

Ať už plánujete víkendový teambuilding, velkolepé narozeniny, nebo váš den D, Doubrava může být tím pravým, co potřebujete. Velkorysé ubytovací kapacity až pro padesát lidí, veškeré potřebné zázemí, včetně vybavené kuchyně a malebná okolní příroda skýtají jedinečnou příležitost pro relaxaci i vytvoření nezapomenutelných momentů. Foto zdroj: Jana a Vladimír Hladějovi


Areál Doubrava se nachází přibližně 6 kilometrů od Aše nedaleko přírodního parku Halštrov. Provozuje jej městská společnost Ašské lesy, s.r.o. Budova prošla postupnou rekonstrukcí a dnes slouží pro rozličné aktivity větších skupin, včetně oblíbených škol v přírodě. „Největší zájem je o různá sportovní soustředění, firemní školení, letní tábory, rodinné a přátelské oslavy, včetně svatebních hostin. Dovedeme tak uspokojit nároky široké cílové skupiny zákazníků, navíc v srdci půvabné krajiny,“ uvádí Romana Školová z provozního oddělení Ašských lesů s tím, že si na nízký zájem rozhodně nemohou stěžovat, zejména v letních měsících.

„Vážení, chci vám ještě i touto cestou poděkovat za příjemné prostředí, které jste nám nabídli
a vytvořili. Bylo nám u vás moc dobře, vaše starost o naše pohodlí byla opravdu nezvyklá,“
adresovala své poděkování za služby Marie Hronová z organizace KUFR z Uherského Hradiště.

„V Doubravě jsme měli svatbu před dvěma lety a byli jsme s celkovým zázemím i servisem naprosto spokojení. Půvabné prostředí zahradního altánu dodalo obřadu příjemnou atmosféru. Všichni naši hosté hodnotili svatbu jako jednu z nejhezčích, na které kdy byli. Takže my doporučujeme,“ pochvaluje si svůj den D Jana Hladějová s manželem.

Kromě pokojů a apartmánů si můžete pronajmout společenskou místnost s barem a kuchyň. Samozřejmostí jsou prostorné umývárny.  „V případě zájmu poskytneme plně vybavenou kuchyň. Můžeme ovšem nabídnout i stravu pro skupiny od 20 osob v podobě poloviční, nebo plné penze,“ dodává Romana Školová. V celé budově je k dispozici wi-fi připojení zdarma.

Pohodlí a kontakt s přírodou přitom najdete v bezprostřední blízkosti budovy. V areálu se nachází rozlehlý ovocný sad, zastřešená pergola s grilem i udírnou a nocleh si může užší skupina objednat i v krásné mongolské jurtě. Tu s oblibou využívají i místní školy pro různé vzdělávací a volnočasové aktivity.

Podrobnou nabídku ubytování a pronájmu areálu v Doubravě najdete na webu www.lesy-as.cz, případně můžete kontaktovat provozní oddělení na e-mailové adrese provoz@lesy-as.cz, nebo telefonních číslech 354 527 943, 725 956 348.

Malebné přírodní okolí nabízí řadu vycházkových míst, včetně léčivých minerálních pramenů v Doubravě, nebo Dolních Pasekách. Procházkou můžete navštívit fragmenty historické papírny v Doubravě, nebo nejzápadnější bod České republiky. Tříkilometrovou procházkou pak z Doubravy můžete dojít do malebného lázeňského městečka Bad Elster.

Pavla Sofilkaničová


Akce je zařazená v kategoriích: