• Modernizace bazénu před dokončením

  Modernizace bazénu před dokončením

  Rádi bychom informovali veřejnost o průběhu tří investičních akcí, probíhajících v areálu bazénu Aš. První akcí je modernizace dámských sprch a sociálních zařízení. Úpravy jsou už hotovy a čeká se pouze na nová zrcadla.

 • Vycházková trasa aneb Za pověstmi, mýty a strašidly ze smrčin

  Cílem tohoto projektu je vytvoření naučné vycházkové trasy, která bude mít za úkol prezentovat environmentální výchovu zábavnou formou a posílit tím zájem široké veřejnosti o přírodu a historii.

 • Prodej dřeva

  Společnost Ašské lesy s.r.o. nabízí prostřednictvím společnosti FORESTA SG prodej dřeva na pni. Veřejná aukce se koná v sídle společnosti Ašské lesy s.r.o. dne 10.12.2013. Bližší informace naleznete na webových stránkách www.pdnp.cz.

 • Plavecký bazén znovu otevřen

  Po plánované odstávce, kdy proběhla běžná údržba a rekonstrukce sociálního zázemí a sprch v prostoru pánských šaten, je od 1.10.2013 plavecký bazén opět otevřen.

 • Stali jsme se správci sportovního areálu Vrch Háj

  Na základě rozhodnutí rady města a zastupitelstva města se od 1.7.2012 se společnost Ašské lesy s.r .o. stala správcem sportovního areálu Vrch Háj, krytého a venkovního bazénu a tělocvičny Keller.